تبلیغات
بوسه یعنی عشق من با من بمان

بوسه یعنی عشق من با من بمان
عشق ماندگار نیس ولی ماندگار عشق است 
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتون رو راجع به وبلاگم ثبت کنید. باتشکر:-*بین کسی که عاشق شده است و کسی که تنها شخصی را دوست دارد تفاوت هایی است ، نکات زیر به شما کمک خواهند کرد تا این تفاوت را درک کنید.

1-هنگامی دیدن کسی که عاشق اوهستید تپش قلب شما زیاد شده و هیجان زده خواهید شد اما هنگامی که کسی را میبینید که آنرا دوست دارید احساس سرور و خوشحالی میکنید.

2-هنگامیکه عاشق هستید زمستان در نظر شما بهار است ولیکن هنگامیکه کسی را دوست دارید زمستان فقط فصلی زیبا(زمستانی زیبا)است.

3-وقتی به کسی که عاشقش هستید نگاه میکنید خجالت میکشید ولیکن هنگامیکه به کسی که دوستش دارید مینگرید لبخند میزنید.

4-وقتی در کنار معشوقه خود هستید نمیتوانید هر آنچه را در ذهن دارید بیان کنید اما در مورد کسی که دوستش دارید شما توانایی آنرا دارید.

5-در مواجه شدن با کسی که عاشقش هستید خجالت میکشید و یا حتی دست و پای خود را گم میکنید اما در مورد فردی که دوستش دارید راحت تر بوده و توانایی ابراز وجود خواهید داشت.

6-شما نمیتوانید به چشمان کسی که عاشقش هستید مستقیم و طولانی نگاه کنید(زل بزنید)اما میتوانید در حالیکه لبخندی بر لب دارید مدتها به چشمان فردی که دوستش درید نگاه کنید.

7-وقتی معشوقه شما گریه میکند شما نیز گریه خواهید کرد و اما در مورد کسی که دوستش دارید سعی بر آرام کردن او میکنید.

8-احساس عاشق بودن و درک آن از طریق نگاه(دیدن)است اما در درک دوست داشتن بیشتر از طریق شنوایی است(از طریق ابراز علاقه به صورت کلامی)است.

9-شما میتوانید یک رابطه دوستی را پایان دهید اما هرگز نمیتوانید چشمان خود را بر احساس عاشق بودن ببندید چرا که حتی اگر عشق همچنان قطره ای در قلب شما و برای همیشه باقی خواهد ماند.

مطالب بالا اگرچه تا حدود زیادی درست هستند اما بخاطر داشته باشید که مطلق نیستند و اصولا انسانها و احساسات انها پیچیده تر از اینگونه تحلیل ها هستند.[ شنبه 20 خرداد 1391 ] [ 10:21 ق.ظ ] [ امید ماندگار ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

امید هنوز نمرده!

دلم گرفته... به اندازه ی هزاران آسمان ابری!

چشمهایم بارانی است... به اندازه ی بغض صد بهار!

اما...

امید هنوز نمرده!

می دانم...

روزی درخت آرزوهایم به شکوفه خواهد نشست!

پس منتظر می مانم!
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
بک لینک طراحی سایت
دریافت همین آهنگ